Loading...
Türkçe English German French Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Greek Italian Russian Spanish
logo
İletişim / 0554 122 99 45
Türkiye Emlak Sitesi
0554 122 99 45
Yönetici Girişi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Uşak Merkez Karacahisar Köyü İnşaat İzni Alınmış Arsa Tarla

X

Mesaj Gönder

Şefik Poyraz
Şefik Poyraz
Tel: 0532 231 77 11

Aşağıdaki bilgileri doldurun ve Gönder tuşuna basın.

Mailinize gelecek onay linkine tıkladığınızda

mesaj sayfasına yönlendirileceksiniz.

2.250.000 TL

Uşak / Uşak / Karacahisar Mah.
İlan No 75341475
İlan Tarihi 23 Mayıs 2026
Emlak Durumu Satılık
Emlak Tipi Arsa
Net M² 6030
Net M² Fiyatı 373
Ada No 125
Parsel No 47
Kaks (Emsal) % 3
İmar Durumu Konut
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Hayır
Takas Hayır
Krediye Uygun Evet
Kimden Emlak Ofisinden
Yetki Belgesi No. 3500347

Açıklamalar

? Şehrin gürültüsünden uzak, doğanın tam kalbinde eşsiz bir yatırım fırsatı…

? Uşak Merkez Karacahisar Köyü’nde bulunan bu özel arazi; Gövem Göleti manzarası, temiz havası ve huzurlu atmosferiyle hem yaşam hem yatırım için benzersiz bir seçenek sunuyor.

✅ 6.030 m² geniş arazi ✅ Köy yerleşik alanı içerisinde ✅ 153 m² betonarme konut inşaat izni alınmış ✅ Gövem Göleti panoramik manzarası ✅ Doğayla iç içe huzurlu yaşam alanı ✅ Yatırım değeri her geçen gün artan bölge

Hafta sonu yaşamı, bağ evi, hobi bahçesi veya doğa içerisinde özel bir yaşam hayal edenler için kaçırılmayacak fırsat!

? Fiyat: 2.250.000 TL

? Detaylı Bilgi: Poyrazlar Gayrimenkul 0 552 884 02 64

“Şefik Poyraz güvencesiyle.”

NOT : Bu İlan Yetki verilen Firma Tarafından Paylaşıma Açılmıştır.

Bu ilan 5 defa görüntülendi.

Hesapla

Bilgi Almak İçin,  0554 122 99 45

Copyright © 2022. Türkiye Emlak Sitesi Her Hakkı Saklıdır.